Den otevřených dveří pro studium od školního roku 2019/2020

Připravili jsme pro Vás individuální online prohlídku a představení možnosti studia u nás na škole. V případě zájmu nám napište email na szabo@cuscz.cz a my už se s Vámi spojíme a domluvíme konkrétní způsob online spojení. Prohlédněte si naši školu z pohodlí domova.

 

 Ve školním roce 2019/2020 jsme připravili pro zájemce o studium pro školní rok 2020/2021 tyto dny otevřených dveří.

 

11. 06. 2020 od 13:00 do 15:00 hodin (čtvrtek) ONLINE –   se s Vámi rádi spojíme online přes aplikaci ZOOM. Stačí nám napsat email na szabo@cuscz.cz a pošleme Vám odkaz přes který se spojíme. Můžete tak zůstat v pohodlí domova a dostanete stejné informace, jako byste vážili cestu k nám do školy.

Dále jsou možné individuální prohlídky školy a konzultace spojené s možností nástupu ke studiu ve skupinách max o 10 lidech.

 

 Během DOD se návštěvníci seznámí s obsahem studia, možností využití stipendijních programů nebo možností studia za podpory Projektu První kariéra či Projektu Aktivní rodič, prohlídnou si prostory školy.

 

*Je možné si domluvit individuální prohlídku školy mimo tyto termíny, a to předem na emailu vos.study@cuscz.cz nebo na szabo@cuscz.cz*