Partneři naší školy – Děkujeme našim partnerům za podporu a spolupráci

Česká unie sportu s.r.o.

Česká unie sportu, z.s.

jako majitel Vyšší odborné školy ČUS, s.r.o. poskytuje zázemí škole a propojení se sportovním prostředím. I na základě jejich připomínek k aktuálnímu stavu sportovního prostředí a jeho poptávek po konkrétních potřebách dokáže škola rychle reagovat na dané požadavky a zařadit je do výuky.

logotyp VŠFS-ořez2

Vysoká škola finanční a správní

je partnerem VOŠ ČUS v rámci zdokonalování vzdělávání a vyučovaných ekonomických modulů. Mimo spolupráce na akademické úrovni byla uzavřena taktéž spolupráce v rámci možnosti plynulého navázání studia našich absolventů na VŠFS v oborech Marketingová komunikace nebo Řízení podniku a podnikové finance. Absolventi VOŠ na základě smlouvy o spolupráci mají možnost, své dokončené vyšší odborné vzdělání z naší školy, rozšířit na titul bakalář a následně magistr nebo inženýr za zvýhodněných podmínek na VŠFS.

https://www.vsfs.cz/?id=1000-home

 

Lyžařský areál Zadov

je partnerem školy a jeho možností využívá škola při organizaci povinných kurzů i soustředění kombinovaného studia.

Sportovní centrum Nymburk

Sportovní centrum Nymburk

je klíčovým partnerem školy a jeho zázemí využívá škola pro školení, exkurze do sportovního zařízení i ke konání soustředění kombinovaného studia. Jeho vybavenost jak pro studijní, tak i pro sportovní požadavky školy je klíčová. Prostředí SC Nymburk vyhovuje jak pedagogům, tak především studentům.

Projekt „ČUS Sportuj s námi!“

se stal nově partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu a společně vytvořili pod hlavičkou ČUS společný projekt „ČUS Sportuj, studuj s námi!“, který podporuje nejen sportování českých dětí a mládeže, ale také jejich vzdělávání.

Česká asociace univerzitního sportu

VOŠ ČUS se stala členem ČAUS v roce 2017 a studenti VOŠ mají tak šanci se zúčastňovat akademických mistrovství, univerziád a dalších soutěží pro studenty vysokých škol. ČAUS zastřešuje univerzitní sport v České republice včetně vysokoškolských sportovních center.

 

 

fisaf logo

Český svaz aerobiku a fitness- FISAF.cz

Střešní organizace aerobiku a fitness v České republice zajišťující kompletní servis pro organizaci soutěží, vzdělávání, workshopů a konferencí v této sportovní oblasti. Člen České unie sportu.

inline

Projekt Jsmeinline.cz

je partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu, s.r.o. v poskytování míst pro praxi našich studentů. Jsmeinline.cz organizuje výuku inline bruslení pro děti od mateřských školek až po dospělé a organizuje kvalitní využití volného času prostřednictví sportu.

Partnerský poskytovatel odborné praxe pro studenty VOŠ ČUS, především v rámci letních příměstských sportovních kempů.

https://www.sportovnikempy.com/lokalita-praha-vos-cus/  
https://www.sportovnikempy.com/

Olivia Prokopová – profesionální hráčka Adventure golfu, Crazy golfu, Putt Puttu

VOŠ ČUS, s..r.o. se stala hrdým partnerem naší studentky Olivie Prokopové, která je mezinárodní šampionkou v Adventure golfu.
Olivia se vedle významných sportovních úspěchů pyšní také dobrým studiem, které vedle své profesionální a časově náročné golfové kariéry úspěšně zvládá.
 Více o Olivii a jejich úspěších naleznete na :
www.oliviaprokopova.com
FB: @oliviaprokopova

___________________________________________________________________________________

Magistrát hlavního města Prahy

Hlavní město Praha je majitelem prostor Spartakiádního stadionu, ve kterých Vyšší odborná škola České unie sportu sídlí. 

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR je zastřešující institucí vzdělávání v České republice, zároveň tedy i Vyšší odborné školy České unie sportu, která se řídí povinnostmi vyplývajících z udělených akreditací MŠMT.