Partneři naší školy – Děkujeme našim partnerům za podporu a spolupráci

 

Česká unie sportu s.r.o.

Česká unie sportu, z.s.

jako zřizovatel Vyšší odborné školy ČUS, s.r.o. poskytuje zázemí škole a propojení se sportovním prostředím. I na základě jejich připomínek k aktuálnímu stavu sportovního prostředí a jeho poptávek po konkrétních potřebách dokáže škola rychle reagovat na dané požadavky a zařadit je do výuky.


logotyp VŠFS-ořez2

Vysoká škola finanční a správní

je partnerem VOŠ ČUS v rámci zdokonalování vzdělávání a vyučovaných ekonomických modulů. Mimo spolupráce na akademické úrovni byla uzavřena taktéž spolupráce v rámci možnosti plynulého navázání studia našich absolventů na VŠFS v oborech Marketingová komunikace . Absolventi VOŠ na základě smlouvy o spolupráci mají možnost, své dokončené vyšší odborné vzdělání z naší školy, rozšířit na titul bakalář a následně magistr nebo inženýr za zvýhodněných podmínek na VŠFS.

 


Lyžařský areál Zadov

je partnerem školy a jeho možností využívá škola při organizaci povinných kurzů i soustředění kombinovaného studia.


Sportovní centrum Nymburk

Sportovní centrum Nymburk

je klíčovým partnerem školy a jeho zázemí využívá škola pro školení, exkurze do sportovního zařízení i ke konání soustředění kombinovaného studia. Jeho vybavenost jak pro studijní, tak i pro sportovní požadavky školy je klíčová. Prostředí SC Nymburk vyhovuje jak pedagogům, tak především studentům.


Projekt „ČUS Sportuj s námi!“

se stal nově partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu a společně vytvořili pod hlavičkou ČUS společný projekt „ČUS Sportuj, studuj s námi!“, který podporuje nejen sportování českých dětí a mládeže, ale také jejich vzdělávání.


Česká asociace univerzitního sportu

VOŠ ČUS se stala členem ČAUS v roce 2017 a studenti VOŠ ČUS mají tak šanci se zúčastňovat akademických mistrovství, univerziád a dalších soutěží pro studenty vysokých škol. ČAUS zastřešuje univerzitní sport v České republice včetně vysokoškolských sportovních center.


Sportovní kempy

VOŠ ČUS spolupracuje s sportovními kempy na organizaci letních příměstských sportovních táborů, kde studenti mohou konat povinné odborné praxe. V letních měsících se tak na základě povolení od MHMP naše škola proměňuje na zázemí pro děti z příměstských táborů.

Sportovní kempy Strahov


inline

Projekt Jsmeinline.cz

je partnerem Vyšší odborné školy České unie sportu, s.r.o. v poskytování míst pro praxi našich studentů. Jsmeinline.cz organizuje výuku inline bruslení pro děti od mateřských školek až po dospělé a organizuje kvalitní využití volného času prostřednictví sportu.

Partnerský poskytovatel odborné praxe pro studenty VOŠ ČUS, především v rámci letních příměstských sportovních kempů.

https://www.sportovnikempy.com/lokalita-praha-vos-cus/  
https://www.sportovnikempy.com/


Česká kuželkářská asociace

Spolupracujeme s ČKA na vzdělávání trenérů a stali jsme se partnerem pro vylepšování vzdělávacího systému České kuželkářské asociace.

 

 


Český svaz silového trojboje

Spolupracujeme s ČSST na vzdělávání trenérů a stali jsme se partnerem pro vylepšování vzdělávacího systému Českého svazu silového trojboje.

 

 

 

 


Česká lakrosová unie

Spolupracujeme s ČLU na vzdělávání trenérů a stali jsme se partnerem pro vylepšování vzdělávacího systému České lakrosové unie

 

 

 

 


 

Česká unie kolektivních a individuálních sportů

VOŠ ČUS na základě partnerství s ČUKIS poskytuje zvýhodněnou cenu členským sportovním svazům v ČUKIS na trenérské vzdělávání.

 Magistrát hlavního města Prahy

Hlavní město Praha je majitelem prostor Spartakiádního stadionu, ve kterých Vyšší odborná škola České unie sportu sídlí. 


Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR je zastřešující institucí vzdělávání v České republice, zároveň tedy i Vyšší odborné školy České unie sportu, která se řídí povinnostmi vyplývajících z udělených akreditací MŠMT.