Spolupracujeme

VOŠ ČUS, s.r.o. spolupracuje na organizaci sportovních akcí, během kterých plní studenti především svoji odbornou praxi, ale také získávají vlastní znalosti a zkušenosti z pořádání velkých sportovních akcí a událostí.

VOŠ ČUS, s.r.o. dále spolupracuje se svými studenty, kteří jsou úspěšní ve svém sportovním odvětví a podporuje jejich sportovní výkony.


Olivia Prokopová                   

Olivia Prokopová – profesionální hráčka Adventure golfu, Crazy golfu, Putt Puttu
VOŠ ČUS, s..r.o. se stala hrdým partnerem naší studentky Olivie Prokopové, která je mezinárodní šampionkou v Adventure golfu. Olivia vstoupila v roce 2017 do síně slávy Adventure golfu, což je významný mezinárodní úspěch. Stala se tak nejmladší členkou mezi elitou Adventure golfu.
Olivia se vedle významných sportovních úspěchů pyšní také dobrým studiem, které vedle své profesionální a časově náročné golfové kariéry úspěšně zvládá.

Rozhovor s Olivií Prokopovou na Praha TV
 

Více o Olivii a jejich úspěších naleznete na :
www.oliviaprokopova.com
FB: @Olivia Prokopova – oficiální stránka


Eurogym 2016

Eurogym2016 lgo

Příměstský tábor
tábory 2016

Studenti VOŠ ČUS, s.r.o. mohou během letní prázdnin plnit povinnou odbornou praxi při spolupráci na organizování Příměstského sportovního tábora pro děti. Mimo organizace mohou využít i své znalosti z pedagogiky a různých sportů. 


Sportovní hry seniorů

POZVANKA_SENIORI_web_final  

Studenti VOŠ ČUS, s.r.o. pravidelně každý rok spolupracují na pořádání sportovní akce „Sportovní hry seniorů České republiky“. Během spolupráce získávají zkušenosti z organizace velké sportovní akce.